Čert a Mikuláš českého kubisty 50 mm stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000034 |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| limit patina | 50 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1612 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000034 |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| limit patina | 50 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1612 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED40217,41 د.إ
AUD15440,42 A$
CAD15106,77 C$
CHF8592,61 Fr
CNY74784,44 ¥
CZK9329,00 kč
GBP8116,1 £
HUF3384011,17 Ft
ILS33342,02 ₪
INR1020716,27 ₹
PLN39585,89 zł
RUB833990,98 ₽
SEK100697,13 kr
TRY489542,63 ₺
UAH475222,19 ₴
USD449,3 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.