Čert a Mikuláš 50 mm stříbro b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000032 |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1542 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000032 |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1542 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED30926,85 د.إ
AUD11877,7 A$
CAD11615,75 C$
CHF6612,52 Fr
CNY57508,6 ¥
CZK7176,00 kč
GBP6242,28 £
HUF2601661,44 Ft
ILS25635,19 ₪
INR785023,22 ₹
PLN30444,91 zł
RUB641332,02 ₽
SEK77419,39 kr
TRY376448,25 ₺
UAH365441,85 ₴
USD345,65 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.