Čechoameričané - stříbro 1 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 5000 ks |
| limit provedení b.k. | 100 ks |
| limit provedení patina | 100 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM363 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 5000 ks |
| limit provedení b.k. | 100 ks |
| limit provedení patina | 100 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM363 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21593,89 د.إ
AUD8110,24 A$
CAD8041,32 C$
CHF4573,87 Fr
CNY39945,43 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4319,7 £
HUF1775916,72 Ft
ILS17068,11 ₪
INR560205,52 ₹
PLN21159,51 zł
RUB432676,7 ₽
SEK54218,98 kr
TRY266675,07 ₺
UAH258386,59 ₴
USD241,68 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.