Bratislava - zlatá 1Oz b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 299 ks |
| limit provedení b.k. | 99 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1298 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-7 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 299 ks |
| limit provedení b.k. | 99 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1298 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED736119,33 د.إ
AUD279287,15 A$
CAD275188,06 C$
CHF156624,01 Fr
CNY1366262,74 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147647,43 £
HUF61637489,9 Ft
ILS599763,53 ₪
INR18690378,12 ₹
PLN718867,92 zł
RUB15233442,79 ₽
SEK1834810,08 kr
TRY8968371,29 ₺
UAH8727373,85 ₴
USD8237,92 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.