BOHUMIL HRABAL – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1992 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1992 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED14770,21 د.إ
AUD5654,13 A$
CAD5535,65 C$
CHF3166,34 Fr
CNY27376,75 ¥
CZK3462,00 kč
GBP3002,57 £
HUF1249304,17 Ft
ILS11671,5 ₪
INR387785,81 ₹
PLN14681,25 zł
RUB287601,78 ₽
SEK37858,18 kr
TRY183303 ₺
UAH177618,93 ₴
USD165,53 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.