BOHUMIL HRABAL – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm patina
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1994 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1994 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED15414,13 د.إ
AUD5919,61 A$
CAD5788,48 C$
CHF3294,32 Fr
CNY28665,34 ¥
CZK3576,00 kč
GBP3112,14 £
HUF1296449,14 Ft
ILS12776,17 ₪
INR391195,01 ₹
PLN15171,4 zł
RUB319652,11 ₽
SEK38567,6 kr
TRY187636,54 ₺
UAH182143,19 ₴
USD172,18 $