Bitva u Slavkova - 210. výročí zlato b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 72 ks |
| limit provedení b.k. | 26 ks |
| emise | prosinec 2015 |
| objednávkový kód | CRM2708 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 72 ks |
| limit provedení b.k. | 26 ks |
| emise | prosinec 2015 |
| objednávkový kód | CRM2708 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED368232,31 د.إ
AUD139915,27 A$
CAD137694,32 C$
CHF78361,04 Fr
CNY683549,8 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73922,31 £
HUF30850162,38 Ft
ILS300760,32 ₪
INR9363750,13 ₹
PLN359883,49 zł
RUB7621330,93 ₽
SEK917423,89 kr
TRY4488303,16 ₺
UAH4355679,37 ₴
USD4121,36 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Tovar nad 300 € zasielame až po vykonaní platby vopred (zálohovú faktúru zašleme na Váš e-mail). Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.