Biatec - 5 dukát Ag patina
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 2500 ks |
| limit b.k. | 2500 ks |
| limit patina | 2500 ks |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1479 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 2500 ks |
| limit b.k. | 2500 ks |
| limit patina | 2500 ks |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1479 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED15247,38 د.إ
AUD5862,86 A$
CAD5729,7 C$
CHF3263,01 Fr
CNY28356,27 ¥
CZK3540,00 kč
GBP3080,67 £
HUF1284511,94 Ft
ILS12636,61 ₪
INR387168,1 ₹
PLN15018,87 zł
RUB316205,61 ₽
SEK38213,13 kr
TRY185624,65 ₺
UAH180179,31 ₴
USD170,54 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.