Biatec - 2 dukát Ag patina
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 5000 ks |
| limit b.k. | 5000 ks |
| limit patina | 5000 ks |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1476 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 5000 ks |
| limit b.k. | 5000 ks |
| limit patina | 5000 ks |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1476 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5949,22 د.إ
AUD2284,19 A$
CAD2234,58 C$
CHF1271,36 Fr
CNY11062,6 ¥
CZK1380,00 kč
GBP1200,54 £
HUF500705,99 Ft
ILS4932,62 ₪
INR150976,38 ₹
PLN5855,75 zł
RUB123369,35 ₽
SEK14896,47 kr
TRY72415,02 ₺
UAH70297,94 ₴
USD66,47 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.