Biatec - 10 dukát Au Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34,9 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 25 ks číslovaných |
| limit b.k. | 25 ks číslovaných |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1489 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34,9 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 25 ks číslovaných |
| limit b.k. | 25 ks číslovaných |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1489 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED731908,17 د.إ
AUD281097,09 A$
CAD274871,96 C$
CHF156448,22 Fr
CNY1360986,26 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147712,26 £
HUF61557213,94 Ft
ILS606648,06 ₪
INR18574605,66 ₹
PLN720431,94 zł
RUB15177626,97 ₽
SEK1831733,5 kr
TRY8909183,26 ₺
UAH8648468,87 ₴
USD8177,81 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.