Biatec - 10 dukát Ag patina
SPECIFIKACE
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 250 ks číslovaných |
| limit b.k. | 250 ks číslovaných |
| limit patina | 250 ks číslovaných |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1482 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 250 ks číslovaných |
| limit b.k. | 250 ks číslovaných |
| limit patina | 250 ks číslovaných |
| emise | říjen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1482 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED19041,41 د.إ
AUD7325,3 A$
CAD7170,92 C$
CHF4089,86 Fr
CNY35386,48 ¥
CZK4422,00 kč
GBP3851,12 £
HUF1658757,06 Ft
ILS15735,01 ₪
INR481487,43 ₹
PLN18775,64 zł
RUB399270,73 ₽
SEK47989,52 kr
TRY231531,2 ₺
UAH225144,17 ₴
USD212,78 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.