Benediktinský klášter v Kladrubech - 900. výročí založení zlato b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 72 ks |
| limit provedení b.k. | 26 ks |
| emise | leden 2015 |
| objednávkový kód | CRM2680 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 72 ks |
| limit provedení b.k. | 26 ks |
| emise | leden 2015 |
| objednávkový kód | CRM2680 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED368448,43 د.إ
AUD139906,12 A$
CAD137730,35 C$
CHF78357,01 Fr
CNY683934,44 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73925,91 £
HUF30861095,42 Ft
ILS300525 ₪
INR9369245,84 ₹
PLN359998,9 zł
RUB7625804 ₽
SEK917721,56 kr
TRY4490636,42 ₺
UAH4358235,77 ₴
USD4122,34 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Tovar nad 300 € zasielame až po vykonaní platby vopred (zálohovú faktúru zašleme na Váš e-mail). Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.