BEDŘICH HROZNÝ – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2279 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2279 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED14263,46 د.إ
AUD5457,84 A$
CAD5344,58 C$
CHF3056,63 Fr
CNY26426,18 ¥
CZK3342,00 kč
GBP2899,6 £
HUF1205492,78 Ft
ILS11268,08 ₪
INR374509,7 ₹
PLN14166,31 zł
RUB276712,64 ₽
SEK36536,26 kr
TRY177014,08 ₺
UAH171525,03 ₴
USD159,86 $