b.k. - Pražské dukáty - 2 dukát - Chrám sv. Víta Au
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 1000 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM321 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-7 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 1000 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM321 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED151619,62 د.إ
AUD57534,33 A$
CAD56677,51 C$
CHF32264,26 Fr
CNY281399,59 ¥
CZK34980,00 kč
GBP30415,8 £
HUF12696842,53 Ft
ILS123523,3 ₪
INR3849742,8 ₹
PLN148080,24 zł
RUB3137399,22 ₽
SEK377959,59 kr
TRY1847070,01 ₺
UAH1797443,71 ₴
USD1696,69 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.