Australia Dreaming King Brown Snake Pt 1/2 Oz
SPECIFIKACE
| Platinová mince špičkové kvality s aboriginskými motivy. | |
| Autor Daryll Bellotti | |
| Ražba | Perth Mint |
| Emitent | Austrálie |
| Nominální hodnota | 50 Dollars |
| Obsah drahých kovů | 999.5/1000 Pt |
| Hmotnost | 15.55 g |
| Průměr | 25.6 mm |
| Provedení | proof |
| Náklad | 1000 ks |
| objednávkový kód | KZAU155 |
Dočasno nedostupné.
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| Platinová mince špičkové kvality s aboriginskými motivy. | |
| Autor Daryll Bellotti | |
| Ražba | Perth Mint |
| Emitent | Austrálie |
| Nominální hodnota | 50 Dollars |
| Obsah drahých kovů | 999.5/1000 Pt |
| Hmotnost | 15.55 g |
| Průměr | 25.6 mm |
| Provedení | proof |
| Náklad | 1000 ks |
| objednávkový kód | KZAU155 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED103474,55 د.إ
AUD39686,97 A$
CAD38844,04 C$
CHF22075,74 Fr
CNY192407,68 ¥
CZK23950,00 kč
GBP20854,26 £
HUF8691370,46 Ft
ILS85535,37 ₪
INR2631013,76 ₹
PLN101630,88 zł
RUB2145717,52 ₽
SEK258687,55 kr
TRY1259332,78 ₺
UAH1222666,18 ₴
USD1156,34 $