Australia Dreaming Echidna Pt 1/2 Oz
SPECIFIKACE
| Platinová mince špičkové kvality s aboriginskými motivy. | |
| Autor Daryll Bellotti | |
| Ražba | Perth Mint |
| Emitent | Austrálie |
| Nominální hodnota | 50 Dollars |
| Obsah drahých kovů | 999.5/1000 Pt |
| Hmotnost | 15.55 g |
| Průměr | 25.6 mm |
| Provedení | proof |
| Náklad | 1000 ks |
| objednávkový kód | KZAU157 |
Dočasno nedostupné.
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| Platinová mince špičkové kvality s aboriginskými motivy. | |
| Autor Daryll Bellotti | |
| Ražba | Perth Mint |
| Emitent | Austrálie |
| Nominální hodnota | 50 Dollars |
| Obsah drahých kovů | 999.5/1000 Pt |
| Hmotnost | 15.55 g |
| Průměr | 25.6 mm |
| Provedení | proof |
| Náklad | 1000 ks |
| objednávkový kód | KZAU157 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED103451,9 د.إ
AUD39686,67 A$
CAD38829,76 C$
CHF22077,22 Fr
CNY192365,56 ¥
CZK23950,00 kč
GBP20855,06 £
HUF8692921,08 Ft
ILS85567,72 ₪
INR2624935,51 ₹
PLN101620,02 zł
RUB2145247,77 ₽
SEK258590,08 kr
TRY1258640,26 ₺
UAH1222398,51 ₴
USD1156,47 $