Amor Ag proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000015 |
| provedení | proof |
| limit | není stanoven |
| emise | červenec 2013 |
| objednávkový kód | CRM1358 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000015 |
| provedení | proof |
| limit | není stanoven |
| emise | červenec 2013 |
| objednávkový kód | CRM1358 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11186,63 د.إ
AUD4291,67 A$
CAD4199,63 C$
CHF2386,54 Fr
CNY20800,8 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2256,16 £
HUF939627,31 Ft
ILS9244,01 ₪
INR283899,43 ₹
PLN10991,37 zł
RUB231980,88 ₽
SEK27968,34 kr
TRY136148,45 ₺
UAH132179,93 ₴
USD125,06 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.