Alois Eliáš - 1/2 Oz zlato Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 50 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 10 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2534 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 50 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 10 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2534 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED368482,76 د.إ
AUD139852,36 A$
CAD137731,46 C$
CHF78358,59 Fr
CNY684091,32 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73916,18 £
HUF30860176 Ft
ILS300565,06 ₪
INR9370118,84 ₹
PLN359893,86 zł
RUB7626514,55 ₽
SEK917651,05 kr
TRY4491094,98 ₺
UAH4358641,86 ₴
USD4123,46 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.