Alfons Mucha - 70 let úmrtí - 1 Oz stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 199 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 39 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 39 ks číslovaných |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM329 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 199 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 39 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 39 ks číslovaných |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM329 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED15447,32 د.إ
AUD5811,79 A$
CAD5763,72 C$
CHF3285,49 Fr
CNY28563,66 ¥
CZK3588,00 kč
GBP3107,63 £
HUF1282257,6 Ft
ILS12222,41 ₪
INR402080,26 ₹
PLN15251,76 zł
RUB310881,16 ₽
SEK39117,2 kr
TRY191035,23 ₺
UAH184902,99 ₴
USD172,85 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.