Adolphe Sax - 200. výročí narození stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | listopad 2014 |
| objednávkový kód | CRM1684 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | listopad 2014 |
| objednávkový kód | CRM1684 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21600,09 د.إ
AUD8115,62 A$
CAD8042,81 C$
CHF4566,55 Fr
CNY39990,58 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4314,21 £
HUF1764358,92 Ft
ILS17047,82 ₪
INR555520,45 ₹
PLN21143,57 zł
RUB436667,34 ₽
SEK54198,37 kr
TRY266655,32 ₺
UAH258453,04 ₴
USD241,79 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.