700. výročí nástupu Jana Lucemburského na trůn, a jeho sňatek s Eliškou Přemyslovnou b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 13900 ks |
| limit provedení b.k. | 9600 ks |
| objednávkový kód | KSCR162 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| síla | 2.3 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 900/1000 Ag 100/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,900 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limit provedení proof | 13900 ks |
| limit provedení b.k. | 9600 ks |
| objednávkový kód | KSCR162 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2103,3 د.إ
AUD791,58 A$
CAD785,14 C$
CHF447,56 Fr
CNY3889 ¥
CZK489,00 kč
GBP423,46 £
HUF175481,36 Ft
ILS1662,7 ₪
INR54744,74 ₹
PLN2078,12 zł
RUB42157,59 ₽
SEK5327,32 kr
TRY26011,6 ₺
UAH25176,29 ₴
USD23,53 $