70 let od úmrtí Tomáše Garrigue Masaryka - stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 2000 ks |
| limit provedení b.k. | 2000 ks |
| limit provedení patina | 1000 ks |
| objednávkový kód | CRM123 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 2000 ks |
| limit provedení b.k. | 2000 ks |
| limit provedení patina | 1000 ks |
| objednávkový kód | CRM123 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21487,29 د.إ
AUD8083,93 A$
CAD8016,26 C$
CHF4568,95 Fr
CNY39734,18 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4321,68 £
HUF1784343,49 Ft
ILS17006,12 ₪
INR559563,22 ₹
PLN21213,66 zł
RUB432437,23 ₽
SEK54376,6 kr
TRY265729,2 ₺
UAH257200,98 ₴
USD240,42 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.