660 let od Korunovace Karla IV. českým králem - Ag Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 3500 ks |
| limit provedení b.k. | 399 ks |
| limit provedení patina | 399 ks |
| semise | prosinec 2007 |
| objednávkový kód | CRM155 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 3500 ks |
| limit provedení b.k. | 399 ks |
| limit provedení patina | 399 ks |
| semise | prosinec 2007 |
| objednávkový kód | CRM155 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21629,18 د.إ
AUD8204,41 A$
CAD8085,07 C$
CHF4601,64 Fr
CNY40150,86 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,27 £
HUF1812153,05 Ft
ILS17628,51 ₪
INR549577,08 ₹
PLN21135,62 zł
RUB447660,7 ₽
SEK53879,86 kr
TRY263618,03 ₺
UAH255843,3 ₴
USD242,05 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.