2025 10 € Benediktínske opátstvo v Hronskom Beňadiku – 950. výročie založenia Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • ORA ET LABORA – CRUX SACRA SIT MIHI LUX |
| provedení Proof | 10 700 ks |
| provedení b.k. | 4 900 ks |
| limitovaný náklad max. | 17 000 ks |
| emise | 17.3.2025 |
| objednávkový kód | KSSK271 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA CESTE
20.03.2025
NA CESTE
20.03.2025
BRNO
NA CESTE
20.03.2025
NA CESTE
20.03.2025
VSETÍN
NA CESTE
17.3.2025
NA CESTE
17.3.2025
BRATISLAVA
NA CESTE
20.03.2025
NA CESTE
20.03.2025
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • ORA ET LABORA – CRUX SACRA SIT MIHI LUX |
| provedení Proof | 10 700 ks |
| provedení b.k. | 4 900 ks |
| limitovaný náklad max. | 17 000 ks |
| emise | 17.3.2025 |
| objednávkový kód | KSSK271 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED4064,31 د.إ
AUD1527 A$
CAD1513,13 C$
CHF860,95 Fr
CNY7518,36 ¥
CZK939,00 kč
GBP812,86 £
HUF334081,43 Ft
ILS3199,42 ₪
INR105439,58 ₹
PLN3978,5 zł
RUB81436,76 ₽
SEK10197,57 kr
TRY50201 ₺
UAH48632,46 ₴
USD45,49 $
Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.