2024 - Proof - Svatováclavské dukáty - 2 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 200 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2024 |
| objednávkový kód | CRM5340 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 200 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2024 |
| objednávkový kód | CRM5340 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED153671,84 د.إ
AUD58340,73 A$
CAD57466,21 C$
CHF32708,56 Fr
CNY285205,27 ¥
CZK35460,00 kč
GBP30839,3 £
HUF12871786,14 Ft
ILS125269,33 ₪
INR3905447,92 ₹
PLN150140,32 zł
RUB3179864,78 ₽
SEK383088,76 kr
TRY1871890,72 ₺
UAH1821772,6 ₴
USD1719,69 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.