2024 - Proof - Svatováclavské dukáty - 1 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2024 |
| objednávkový kód | CRM5339 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2024 |
| objednávkový kód | CRM5339 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED73519,59 د.إ
AUD27609,56 A$
CAD27377,12 C$
CHF15571,77 Fr
CNY136000,1 ¥
CZK16988,00 kč
GBP14704,71 £
HUF6048974,9 Ft
ILS58104,84 ₪
INR1907302,18 ₹
PLN72024,6 zł
RUB1473181,93 ₽
SEK184502,31 kr
TRY907948,53 ₺
UAH879715,19 ₴
USD822,78 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.