2024 - Proof - Jiří z Poděbrad - 2 dukát Ag
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2024 |
| objednávkový kód | CRM5425 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2024 |
| objednávkový kód | CRM5425 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5886,98 د.إ
AUD2254,35 A$
CAD2206,5 C$
CHF1262,14 Fr
CNY10912,2 ¥
CZK1380,00 kč
GBP1196,85 £
HUF498079,27 Ft
ILS4653,6 ₪
INR154613,27 ₹
PLN5850,66 zł
RUB114309,27 ₽
SEK15091,23 kr
TRY73059,35 ₺
UAH70793,84 ₴
USD65,99 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.