2024 Proof - 200 Kč Karel Škréta
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 30.000 ks |
| limit provedení proof | 12 900 ks |
| limit provedení b.k. | 7 300 ks |
| emise | 24.7.2024 |
| objednávkový kód | KSCR308 |
Dočasno nedostupné.
PRAHA
NA CESTE
27.07.2024
NA CESTE
27.07.2024
BRNO
NA CESTE
27.07.2024
NA CESTE
27.07.2024
VSETÍN
NA CESTE
24.7.2024
NA CESTE
24.7.2024
BRATISLAVA
NA CESTE
27.07.2024
NA CESTE
27.07.2024
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 30.000 ks |
| limit provedení proof | 12 900 ks |
| limit provedení b.k. | 7 300 ks |
| emise | 24.7.2024 |
| objednávkový kód | KSCR308 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED3264,61 د.إ
AUD1238,83 A$
CAD1220,27 C$
CHF694,63 Fr
CNY6058,9 ¥
CZK753,00 kč
GBP654,83 £
HUF273374,79 Ft
ILS2661,64 ₪
INR82889,52 ₹
PLN3188,59 zł
RUB67553,24 ₽
SEK8134,62 kr
TRY39771,09 ₺
UAH38701,85 ₴
USD36,53 $