2024 Proof - 100 Kč Nejvyšší státní zastupitelství
SPECIFIKACE
| průměr | 29 mm |
| hmotnost | 9 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana | hladká |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 19 000 ks |
| emise | 27.3.2024 |
| objednávkový kód | KSCR324 |
Dočasno nedostupné.
PRAHA
NA CESTE
30.03.2024
NA CESTE
30.03.2024
BRNO
NA CESTE
30.03.2024
NA CESTE
30.03.2024
VSETÍN
NA CESTE
27.3.2024
NA CESTE
27.3.2024
BRATISLAVA
NA CESTE
30.03.2024
NA CESTE
30.03.2024
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 29 mm |
| hmotnost | 9 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana | hladká |
| limitní náklad | 50.000 ks |
| limit provedení proof | 19 000 ks |
| emise | 27.3.2024 |
| objednávkový kód | KSCR324 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2380,43 د.إ
AUD893,88 A$
CAD886,54 C$
CHF504,15 Fr
CNY4403,44 ¥
CZK550,00 kč
GBP476,09 £
HUF195854,91 Ft
ILS1881,27 ₪
INR61756,95 ₹
PLN2331,72 zł
RUB47698,98 ₽
SEK5974,63 kr
TRY29396,44 ₺
UAH28483,59 ₴
USD26,64 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.