2024 b.k. - 500 Kč Tramvaj ČKD Tatra T3
SPECIFIKACE
| průměr | 40 mm |
| hmotnost | 25 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu 999/1000 Ag |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČNB * TRAMVAJ * T3 *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 30.000 ks |
| limit provedení proof | 19 300 ks |
| limit provedení b.k. | 10 700 ks |
| emise | 18.6.2024 |
| objednávkový kód | KSCR303 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA CESTE
21.06.2024
NA CESTE
21.06.2024
BRNO
NA CESTE
21.06.2024
NA CESTE
21.06.2024
VSETÍN
NA CESTE
18.6.2024
NA CESTE
18.6.2024
BRATISLAVA
NA CESTE
21.06.2024
NA CESTE
21.06.2024
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 40 mm |
| hmotnost | 25 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu 999/1000 Ag |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČNB * TRAMVAJ * T3 *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 30.000 ks |
| limit provedení proof | 19 300 ks |
| limit provedení b.k. | 10 700 ks |
| emise | 18.6.2024 |
| objednávkový kód | KSCR303 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED18595,26 د.إ
AUD6983,96 A$
CAD6925,89 C$
CHF3938,66 Fr
CNY34398,41 ¥
CZK4297,00 kč
GBP3718,76 £
HUF1530194,22 Ft
ILS14699,65 ₪
INR482427,79 ₹
PLN18217,99 zł
RUB372610,87 ₽
SEK46693,91 kr
TRY229635,14 ₺
UAH222505,75 ₴
USD208,1 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.