2024 10 € Podanie Správy o nacistických vyhladzovacích táboroch Auschwitz a Birkenau Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • NIČ NEPREKONÁ ODVAHU ČLOVEKA POSTAVIŤ SA ZLU |
| provedení Proof | 13 500 ks |
| provedení b.k. | 5 800 ks |
| limitovaný náklad max. | 20 000 ks |
| emise | 17.4.2024 |
| objednávkový kód | KSSK261 |
Dočasno nedostupné.
PRAHA
NA CESTE
20.04.2024
NA CESTE
20.04.2024
BRNO
NA CESTE
20.04.2024
NA CESTE
20.04.2024
VSETÍN
NA CESTE
17.4.2024
NA CESTE
17.4.2024
BRATISLAVA
NA CESTE
20.04.2024
NA CESTE
20.04.2024
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • NIČ NEPREKONÁ ODVAHU ČLOVEKA POSTAVIŤ SA ZLU |
| provedení Proof | 13 500 ks |
| provedení b.k. | 5 800 ks |
| limitovaný náklad max. | 20 000 ks |
| emise | 17.4.2024 |
| objednávkový kód | KSSK261 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED3663,52 د.إ
AUD1407,18 A$
CAD1375,9 C$
CHF783,43 Fr
CNY6812,98 ¥
CZK850,00 kč
GBP739,53 £
HUF308264,84 Ft
ILS3035,28 ₪
INR92972,49 ₹
PLN3606,46 zł
RUB75972,66 ₽
SEK9171,59 kr
TRY44596,33 ₺
UAH43290,51 ₴
USD40,92 $