2024 - 10 € Jozef Dekrét - Matejovie - 250. výročie narodenia Ag Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • PRIEKOPNÍK METÓD OBNOVY LESOV NA SLOVENSKU |
| provedení Proof | 8 600 ks |
| provedení b.k. | 3 900 ks |
| limitovaný náklad max. | 15 000 ks |
| emise | 22.5.2024 |
| objednávkový kód | KSSK258 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA CESTE
25.05.2024
NA CESTE
25.05.2024
BRNO
NA CESTE
25.05.2024
NA CESTE
25.05.2024
VSETÍN
NA CESTE
22.5.2024
NA CESTE
22.5.2024
BRATISLAVA
NA CESTE
25.05.2024
NA CESTE
25.05.2024
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • PRIEKOPNÍK METÓD OBNOVY LESOV NA SLOVENSKU |
| provedení Proof | 8 600 ks |
| provedení b.k. | 3 900 ks |
| limitovaný náklad max. | 15 000 ks |
| emise | 22.5.2024 |
| objednávkový kód | KSSK258 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED4396,91 د.إ
AUD1681,41 A$
CAD1648,16 C$
CHF942,12 Fr
CNY8147,51 ¥
CZK1030,00 kč
GBP892,72 £
HUF371485,52 Ft
ILS3481,91 ₪
INR115485,67 ₹
PLN4366,1 zł
RUB85440,29 ₽
SEK11238,04 kr
TRY54567,61 ₺
UAH52874,93 ₴
USD49,28 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.