2024 - 10 € Janko Jesenský - 150. výročie narodenia Ag Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • AUTENTICKÝ GLOSÁTOR SLOVENSKÉHO MALOMESTSKÉHO ŽIVOTA |
| provedení Proof | 8 900 ks |
| provedení b.k. | 4 000 ks |
| limitovaný náklad max. | 15 000 ks |
| emise | 7.11.2024 |
| objednávkový kód | KSSK252 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA CESTE
10.11.2024
NA CESTE
10.11.2024
BRNO
NA CESTE
10.11.2024
NA CESTE
10.11.2024
VSETÍN
NA CESTE
7.11.2024
NA CESTE
7.11.2024
BRATISLAVA
NA CESTE
10.11.2024
NA CESTE
10.11.2024
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • AUTENTICKÝ GLOSÁTOR SLOVENSKÉHO MALOMESTSKÉHO ŽIVOTA |
| provedení Proof | 8 900 ks |
| provedení b.k. | 4 000 ks |
| limitovaný náklad max. | 15 000 ks |
| emise | 7.11.2024 |
| objednávkový kód | KSSK252 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED4691,96 د.إ
AUD1806,8 A$
CAD1767,02 C$
CHF1008,28 Fr
CNY8720,81 ¥
CZK1090,00 kč
GBP949,18 £
HUF408587,01 Ft
ILS3883,88 ₪
INR118646,17 ₹
PLN4629,07 zł
RUB98379,96 ₽
SEK11843,75 kr
TRY57013,32 ₺
UAH55475,33 ₴
USD52,42 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.