2024 10 € Janko Jesenský - 150. výročie narodenia Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • AUTENTICKÝ GLOSÁTOR SLOVENSKÉHO MALOMESTSKÉHO ŽIVOTA |
| provedení Proof | 8 900 ks |
| provedení b.k. | 4 000 ks |
| limitovaný náklad max. | 15 000 ks |
| emise | 7.11.2024 |
| objednávkový kód | KSSK253 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA CESTE
10.11.2024
NA CESTE
10.11.2024
BRNO
NA CESTE
10.11.2024
NA CESTE
10.11.2024
VSETÍN
NA CESTE
7.11.2024
NA CESTE
7.11.2024
BRATISLAVA
NA CESTE
10.11.2024
NA CESTE
10.11.2024
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • AUTENTICKÝ GLOSÁTOR SLOVENSKÉHO MALOMESTSKÉHO ŽIVOTA |
| provedení Proof | 8 900 ks |
| provedení b.k. | 4 000 ks |
| limitovaný náklad max. | 15 000 ks |
| emise | 7.11.2024 |
| objednávkový kód | KSSK253 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED3930,93 د.إ
AUD1507,91 A$
CAD1475,74 C$
CHF838,81 Fr
CNY7309,45 ¥
CZK910,00 kč
GBP792,37 £
HUF330304,97 Ft
ILS3250,68 ₪
INR99724,34 ₹
PLN3861,12 zł
RUB81514,44 ₽
SEK9827,31 kr
TRY47825,09 ₺
UAH46448,31 ₴
USD43,94 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.