2023 - Proof - Svatováclavské dukáty - 10 dukát Ag
SPECIFIKACE
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5003 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5003 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED30837,87 د.إ
AUD11836,31 A$
CAD11578,62 C$
CHF6579,41 Fr
CNY57339,94 ¥
CZK7140,00 kč
GBP6216,16 £
HUF2590226,65 Ft
ILS25499,84 ₪
INR782603,4 ₹
PLN30300,94 zł
RUB638534,39 ₽
SEK77084,08 kr
TRY375303,92 ₺
UAH364370,09 ₴
USD344,71 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.