2023 - Proof - Svatováclavské dukáty - 1 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM4987 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM4987 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED78815,73 د.إ
AUD29920,63 A$
CAD29466,26 C$
CHF16776,84 Fr
CNY146282,72 ¥
CZK18188,00 kč
GBP15814,95 £
HUF6599351,44 Ft
ILS64315,19 ₪
INR2001647,62 ₹
PLN77010,14 zł
RUB1630899,72 ₽
SEK196503,99 kr
TRY959960,75 ₺
UAH934356,85 ₴
USD882,15 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.