2023 - Proof - Svatoanežské dukáty - 2 dukát Ag
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| limit patina | 250 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5027 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| limit patina | 250 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5027 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5973,73 د.إ
AUD2243,13 A$
CAD2223,98 C$
CHF1264,63 Fr
CNY11050,5 ¥
CZK1380,00 kč
GBP1195,22 £
HUF491033,33 Ft
ILS4712,69 ₪
INR154975,23 ₹
PLN5847,21 zł
RUB119691,26 ₽
SEK14981,49 kr
TRY73775,42 ₺
UAH71480,06 ₴
USD66,84 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.