2023 - Proof - Karel IV - 2 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5056 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5056 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED150532,89 د.إ
AUD56632,93 A$
CAD56186,62 C$
CHF32022,82 Fr
CNY278308,35 ¥
CZK34980,00 kč
GBP30303,35 £
HUF12516482,31 Ft
ILS118979,87 ₪
INR3921026,96 ₹
PLN148669,91 zł
RUB3021390,72 ₽
SEK381189,97 kr
TRY1861668,62 ₺
UAH1801865,36 ₴
USD1684,49 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.