2023 - Proof - Karel IV - 1 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5055 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5055 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED73509,32 د.إ
AUD27619,02 A$
CAD27371,27 C$
CHF15545,19 Fr
CNY136095,77 ¥
CZK16980,00 kč
GBP14684,31 £
HUF6004458,19 Ft
ILS58017,06 ₪
INR1890544,63 ₹
PLN71955,71 zł
RUB1486064,28 ₽
SEK184447,63 kr
TRY907480,16 ₺
UAH879566,19 ₴
USD822,77 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.