2023 - Proof - Jiří z Poděbrad - 2 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5074 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5074 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED149289,68 د.إ
AUD57116,94 A$
CAD55940,72 C$
CHF31986,13 Fr
CNY276727,48 ¥
CZK34980,00 kč
GBP30319,26 £
HUF12626766,17 Ft
ILS118155,96 ₪
INR3920718,91 ₹
PLN148378,92 zł
RUB2895158,78 ₽
SEK381717,58 kr
TRY1852748,93 ₺
UAH1795281,04 ₴
USD1672,84 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.