2023 - b.k. - Svatováclavské dukáty - 2 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 200 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM4989 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6.982 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 200 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM4989 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED147718,12 د.إ
AUD56055,11 A$
CAD55214,43 C$
CHF31431,83 Fr
CNY274185,18 ¥
CZK34080,00 kč
GBP29626,6 £
HUF12371168,42 Ft
ILS120418,28 ₪
INR3750825,97 ₹
PLN144329,22 zł
RUB3056916,73 ₽
SEK368184,91 kr
TRY1799768,27 ₺
UAH1751334,58 ₴
USD1652,83 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.