2023 - b.k. - Svatováclavské dukáty - 1 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM4986 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM4986 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED78292,73 د.إ
AUD29722,3 A$
CAD29270,73 C$
CHF16665,4 Fr
CNY145317,48 ¥
CZK18068,00 kč
GBP15708,65 £
HUF6556103,95 Ft
ILS63888,2 ₪
INR1988365,39 ₹
PLN76500,84 zł
RUB1620077,64 ₽
SEK195196,54 kr
TRY953607,84 ₺
UAH928156,78 ₴
USD876,31 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.