2023 - b.k. - Svatoanežské dukáty - 2 dukát Ag
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| limit patina | 250 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5028 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| limit patina | 250 ks |
| emise | 2023 |
| objednávkový kód | CRM5028 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5960,44 د.إ
AUD2286,68 A$
CAD2237,64 C$
CHF1271,59 Fr
CNY11083,05 ¥
CZK1380,00 kč
GBP1202,12 £
HUF500650,85 Ft
ILS4925,38 ₪
INR151266,88 ₹
PLN5856,41 zł
RUB123603,71 ₽
SEK14902,05 kr
TRY72542,42 ₺
UAH70427,92 ₴
USD66,63 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.