2023 b.k. - 200 Kč Josef Karel Matocha jmenován arcibiskupem olomouckým
SPECIFIKACE
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 30.000 ks |
| limit provedení proof | 18 270 ks |
| limit provedení b.k. | 11 730 ks |
| emise | 1.3.2023 |
| objednávkový kód | KSCR301 |
Dočasno nedostupné.
PRAHA
NA CESTE
04.03.2023
NA CESTE
04.03.2023
BRNO
NA CESTE
04.03.2023
NA CESTE
04.03.2023
VSETÍN
NA CESTE
1.3.2023
NA CESTE
1.3.2023
BRATISLAVA
NA CESTE
04.03.2023
NA CESTE
04.03.2023
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 31 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 925/1000 Ag 75/1000 Cu |
| hrana proof | hladká, s vlysem 'ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA * Ag 0,925 * 13 g *' |
| hrana b.k. | vroubkovaná |
| limitní náklad | 30.000 ks |
| limit provedení proof | 18 270 ks |
| limit provedení b.k. | 11 730 ks |
| emise | 1.3.2023 |
| objednávkový kód | KSCR301 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2505,43 د.إ
AUD961,09 A$
CAD940,58 C$
CHF534,63 Fr
CNY4658,77 ¥
CZK580,00 kč
GBP505,03 £
HUF210524,05 Ft
ILS2071,87 ₪
INR63560,57 ₹
PLN2460,93 zł
RUB51954,26 ₽
SEK6263,56 kr
TRY30481,93 ₺
UAH29604,42 ₴
USD28,01 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.