2021 - Proof - Karel IV - 10 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2021 |
| objednávkový kód | CRM4421 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2021 |
| objednávkový kód | CRM4421 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED724432,88 د.إ
AUD277242,57 A$
CAD271482,63 C$
CHF155313,83 Fr
CNY1342440,38 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147315,51 £
HUF61282385,95 Ft
ILS572481,01 ₪
INR19019397,44 ₹
PLN719807,16 zł
RUB14073664,54 ₽
SEK1857250,21 kr
TRY8990522,71 ₺
UAH8711657,96 ₴
USD8119,43 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.