2021 10 € Janko Matúška - 200. výročie narodenia Ag b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • AUTOR TEXTU ŠTÁTNEJ HYMNY SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
| provedení Proof | 6 250 ks |
| provedení b.k. | 2 800 ks |
| limitovaný náklad max. | 11 000 |
| emise | 19.01.2021 |
| objednávkový kód | KSSK229 |
Dočasno nedostupné.
PRAHA
NA CESTE
22.01.2021
NA CESTE
22.01.2021
BRNO
NA CESTE
22.01.2021
NA CESTE
22.01.2021
VSETÍN
NA CESTE
19.01.2021
NA CESTE
19.01.2021
BRATISLAVA
NA CESTE
22.01.2021
NA CESTE
22.01.2021
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 18 g |
| ryzost | 900/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem • AUTOR TEXTU ŠTÁTNEJ HYMNY SLOVENSKEJ REPUBLIKY |
| provedení Proof | 6 250 ks |
| provedení b.k. | 2 800 ks |
| limitovaný náklad max. | 11 000 |
| emise | 19.01.2021 |
| objednávkový kód | KSSK229 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED3507,94 د.إ
AUD1350,68 A$
CAD1321,1 C$
CHF753,94 Fr
CNY6519,94 ¥
CZK815,00 kč
GBP709,71 £
HUF305365,59 Ft
ILS2904,05 ₪
INR88554,38 ₹
PLN3460,79 zł
RUB73553,68 ₽
SEK8854,77 kr
TRY42626,62 ₺
UAH41476,07 ₴
USD39,19 $