2020 - Proof - Karel IV - 10 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2020 |
| objednávkový kód | CRM3542 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2020 |
| objednávkový kód | CRM3542 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED731880,1 د.إ
AUD281121,01 A$
CAD274893,83 C$
CHF156470,76 Fr
CNY1360934,07 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147712,07 £
HUF61555351,59 Ft
ILS606641,73 ₪
INR18576284,45 ₹
PLN720474,24 zł
RUB15177044,97 ₽
SEK1831839,6 kr
TRY8908781,85 ₺
UAH8648137,23 ₴
USD8178,95 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.