2020 - b.k. - Karel IV - 10 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2020 |
| objednávkový kód | CRM3543 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2020 |
| objednávkový kód | CRM3543 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED730795,06 د.إ
AUD275077,65 A$
CAD272692,14 C$
CHF155472,81 Fr
CNY1351366,08 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147094,96 £
HUF60648440,97 Ft
ILS578401,88 ₪
INR19023157,58 ₹
PLN721569,56 zł
RUB14707437,15 ₽
SEK1851058,18 kr
TRY9037502,24 ₺
UAH8747552,21 ₴
USD8178,49 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.