2020 - b.k. - Karel IV - 1 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2020 |
| objednávkový kód | CRM3536 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3.49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2020 |
| objednávkový kód | CRM3536 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED73165,85 د.إ
AUD28105,7 A$
CAD27479,31 C$
CHF15637,73 Fr
CNY136065,01 ¥
CZK16980,00 kč
GBP14775,5 £
HUF6157282,2 Ft
ILS60618,72 ₪
INR1857233,48 ₹
PLN72056,4 zł
RUB1517284,16 ₽
SEK183072,01 kr
TRY890645,39 ₺
UAH864574,21 ₴
USD817,25 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.