2019 - b.k. - Karel IV - 5 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17.455 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2019 |
| objednávkový kód | CRM3557 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 17.455 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| emise | 2019 |
| objednávkový kód | CRM3557 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED367781,21 د.إ
AUD138129,47 A$
CAD136922,45 C$
CHF77878,66 Fr
CNY680339,47 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73585,35 £
HUF30212865,73 Ft
ILS290143,33 ₪
INR9541265,03 ₹
PLN360158,99 zł
RUB7368958,29 ₽
SEK922816,85 kr
TRY4542496,43 ₺
UAH4400768,7 ₴
USD4116,73 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.